• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bambumobilyalari/?ref=settings
  
Bambu Sandalye ve Koltuklar
Bambu Masa
Bambu Oturma Grubu
Bambu Sehpa
Bambu Aksesuar

ANASAYFA

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ...
 
Sancaktar Bambu Ailesi olarak Aydın / Kuşadası, Davutlar Mahallesindeki mağazamızda hizmet vermekteyiz. Mağazamız üreticiden tüketiciye konforlu, kaliteli, şık tasarımlı ve dayanıklı bambu mobilyalarını siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Ayrıca zevkinize uygun şekilde kalıbı olan modellerde imalat yapabilmekteyiz. Her türlü ve her mekana uygun bambu mobilya seçenekleri sizleri beklemektedir.
Bambu Mobilya sektöründe kalite ve sağlamlıktan ödün vermeden üretilen bambu mobilyalar müşterilerimizin beğeni, rahatlık ve konfor beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya devam etmektedir.
Müşteri görüş ve önerilerini dikkate alarak en iyiyi yakalama ve ihtiyaçlara cevap vermek hedefimizdir.

Ürünlerimiz, birinci sınıf kestane ağacından üretilmektedir.

Ürünler emprenye astarı ile ilaçlama ve fırınlama işlemleri yapılarak uzun ömürlü olması çürüme, mantar ve kurtlanma gibi dış etkenlere karşı korunmaktadır.
Vernikleme işlemi her üretim safhasında özel olarak hazırlanıp uygulanmakta ve piyasa tipi vernik kullanılmamaktadır. Sancaktar Bambu satış ve garanti politikası gereğince, imalattan doğabilecek kusurları en kısa sürede gidermektedir.

Siparişleri en geç bir ay içinde teslim edilmektedir.

Ürün Yelpazesi İçinde

- Oturma grupları
- Yemek/masa takımları
- Sandalye çeşitleri
- Aksesuar ve sehpalar

Kısa sürede "kalite ve hizmette devamlılık" anlayışı ile seçici müşteri portföyünü büyüten Sancaktar Bambu, bugün Bambu Sektöründe Ege Bölgesinde önde gelen isimleri arasında yer almaktadır.


HEMEN ARAYIN 

0505 788 98 65